סיגל תייאר 050-6720202    
צור קשר גלריות מכתבי תודה עיצוב אירועים עסקיים חתונות ואירועים משפחתיים אודות דף הבית
תיק עבודות   אודות סיגל...
עיצוב חתונה / עיצובי חופה
עיצוב בר / בת מצווה
עיצוב אווירה
מרכזי שולחן
עיצוב אירועי קונספט
סרטוני וידאו
 
וידאו

סיגל תייאר מעצבת עם הלב, נשמח להיות חלק מהיום המאושר שלכם! לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר לחצו כאן
 
טלפון: סיגל תייאר 050-6720202
 
אימייל: sigal31722@gmail.com
 
 

שמי סיגל תייאר, ואני מעצבת אירועים מגוונים לזוגות, משפחות ועסקים.

במקביל לקריירה ארוכה ומספקת בענף הביטוח, אהבתי לאסתטיקה וליצירתיות הובילה אותי לתחום עיצוב האירועים. יחד עם זאת, בחרתי בעיצוב אירועים בגלל סיבה נוספת: האהבה שלי לאנשים.

כיום אני עוסקת בעיצוב אירועים באופן בלעדי. נוכחתי לגלות שהריגושים הגדולים ביותר נוצרים מהמיזוג של הקו היצירתי שלי עם החלומות האישיים של הזוגות, המשפחות ובעלי העסקים עמם אני עובדת.

אני אוהבת להכיר לעומק את לקוחותיי, מפנימה את רצונותיהם ומציעה קשת רחבה של רעיונות לביצוע. ההנאה הגדולה שלי היא ליצור בשותפות מלאה עם לקוחותיי, לעמוד לרשותם לאורך כל הדרך ולוודא שהאירוע נראה בדיוק כפי שדמיינו, מתחילתו ועד סופו. לעצב עם הלב -  זו מי שאני וזה החזון שלי.

אני מציעה עיצובים שמתאימים לכל זוג, משפחה, משאלה וסגנון. אני נוטה להשתמש בטקסטיל ובדים על מנת לתת נגיעה ייחודית ומלטפת לכל אירוע, בהתאם לקונספט הנבחר. אני מאד אוהבת לשלב פרחים בעיצוב, עובדת עם מיטב החנויות ושוזרת את הפרחים בעצמי לקראת האירוע. אור מהווה מרכיב חשוב נוסף – אני משתמשת בכל סוגי הפמוטים ומתעלת את היופי המצוי בתאורה רכה. והכי חשוב: אני נהנית לשלב בין מגוון מרכיבים, להשגת הרמוניה ואיזון.

אם האירוע שלכם הוא חלום, הרי שאני מתפקדת כמגשימת חלומות - ונהנית מכל רגע.
שלכם,
סיגל

   
 
 
 
סיגל תייאר עיצוב אירועים בשרון, עיצוב אירועים במרכז
All you need is LOVE & Style : לקט מרכזי שולחן בר\בת מצווה : בר מצווה בסגנון שבועות : עיצוב חופות : סרטון קטן של עיצובים מהלב : סרטון קצר עם הצצה לעונת החתונות
  © 2020 | כל הזכויות שמורות ל סיגל תייאר - עיצוב אירועים